De draak is een machtig wezen en speelt een super belangrijke rol in de Aziatische cultuur. In China is de draak een teken van geluk, in Vietnam staat de draak voor voorspoed en in Japan worden draken beschouwd als watergoden. Niet voor niks wordt in Japan het draken-symbool veelvuldig gebruikt in de kunst, design en literatuur. Ook in de Japanse tattoo wereld, zie je de draak regelmatig opduiken.
Bacardi Dragonberry wil het draken-symbool nieuw leven inblazen en heeft Horitaka, een wereldberoemde tattoo-meester, gevraagd om een draken-tattoo te ontwerpen die geïnspireerd is op de Dragonberry draak.
Horitaka is een Hori. Dit is een bijzondere titel voor een bijzondere kunstenaar. Hori betekent in het Japans ‘meester’ en die titel is voorbehouden aan de allerbesten. Deze titel krijg je pas als de kunst en kunde van het tattooëren volledig onder de knie hebt.
Op 8 en 9 september komt Horitaka naar Nederland om in een pop-up tattoo shop deze Bacardi Dragonberry tattoo te komen zetten. En jij kunt deze tattoo winnen! Wil je ook een draken tattoo van de grote Hortika? Doe dan mee aan de wedstrijd op Vice.com.
En win je niet, Niet getreurd! Je kunt altijd nog komen kijken om de meester op 8 en 9 september live aan het werk te zien in zijn pop-up tattoo shop in Amsterdam.

